Mobile 3+2+1+1

Shitet nga: Fatos 23 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobile per sallon shume pak te perdorura 3+ 2 dhe dy njeshe 1+ 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim