Mobile

Shitet nga: Mobile 18 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile Kauqi eshte ne qendje te re dhe te regullt ,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim