Mobile

Shitet nga: Kujtim 05 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Mobilet te cilat perbehen nga nje treules, nje dyules, dy fotele, nje tabure dhe komoden per Tv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim