Mobile

Shitet nga: Afrim 28 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes nje ge per dhome eshte ne gjendje te mire per perdorim, qmimi 150 euro

Shes nje tavolin me 8 karrika dhe eshte ne gjendje te mir per perdorim, qmimi 110 euro

Shes nje termo ( nxemje ) eshte ne gjendje shume te rregullt, qmimi 150 euro

Gjindemi ne fshatin Treboviq, komuna e Pejes.
Per me teper informata kontaktoni ne nr e telefonit 044835838 / 049571833
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim