Mobile

Shitet nga: Rina 25 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobile te reja apo te pa perdorura jane nje 3 dhe 2 dyshe jane blere 2500 i shes per 2000 jane te ardhura nga Sllovenia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim