Mobile

Shitet nga: Mirushe 09 Dhj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile te perdorura 3 muaj. Jane lekure 3,2 dhe1she. Aesyeja e shitjes ndrrimi I baneses. Qmimi i blerjes 2000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim