Mobile

Shitet nga: -- 29 Jan 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kompletin qe perbehet prej nje tresh dhe tri fotele.Te Kualitetit Te Larte , te pershtatshme per dhom dite ,per zyre ose per paradhom.Numri Kontaktues 044348749

Cmimi:Me Marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim