Mobile

Shitet nga: Fisi 04 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile per dhome te dites.(nje 3-sh,nje 2-sh dhe 4 ulese).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim