Mobileria Ola

Shitet nga: Arben 13 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Prodhojm Mobilje Kuzhina Pllakare Dhoma Gjumi dhe Dhoma per Femije Pradhoma dhe enteriere per lokale Poashtu riparojm mobiljet e vjetra bjem veshjen e garniturave dhe kauqave te ndryshem nderrojm mehanizmat e kauqave dhe bejm edhe ngjyrosjen e mobiljeve. Transporti gratis neper tere Kosoven per qdo informate mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit
+37744321075 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim