Mobilje

Shitet nga: noli 19 Gsh 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
kauqa treshe dyshe nishe
pak tperdorme dhe trujtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim