Mobilje/Inventar

Shitet nga: fatime 03 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet trosdi i pershtatshem per fdhom fjetje dhe sallon ne gjendje te mirr dhe i rrahatshem .
Gjindemi afer stacionit te autobuseve ne peje
Qmimi nuk eshte fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim