Mobilje Salloni

Shitet nga: Agi 09 Pri 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane 3 2 dhe dy fotele qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim