Mobilje dhe tavolin

Shitet nga: fisi 09 Pri 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet se bashku me tavolin , te gjitha jan ne gjendje te rregullt te pademtuara
049-898-914 dhe 044553490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim