Mobilje-kauqa flm merrjep u shiten

Shitet nga: mobilje 21 Qer 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet 3, 2 dhe 2 foltele plus komoden me tavoline.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim