Mobilje-kauqa

Shitet nga: xxxx 11 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet 3, 2 dhe 2 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim