Mobilje komplet per sallon

Shitet nga: Vatra 16 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komplet te kauqave 3,2,1 te likures, komod tv, tavolin ushqimi me 6 karige,tavolin dite ,tepih dhe shporet kamin .Te gjitha shum pak te perdorura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim