Mobilje lekure dhe komodë per tv

Shitet nga: Violeta beqiri 09 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Çmimi me marreveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim