Mobilje lekure dhe komode per TV

Shitet nga: Sadik 21 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje Lekure gjysme te bajtura 3,2 dhe dy ulese.
Dhe komode per TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim