Mobilje ne gjendje te regullt

Shitet nga: bardhyl 07 Gsh 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet jan ne gjendje te rregullt dhe te pershtatshme per qendrim Arsyja e shitjes ndrimi i Mobileve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim