Mobilje per Sallon

Shitet nga: Luan 06 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Ne gjendje te mirë dhe te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim