Mobilje per dhomë

Shitet nga: Luan 15 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile ne gjendje te mirë treulës , dy ulës dhe 2 fotelje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim