Mobilje per sallon dhe per dhom gjumi

Shitet nga: avni 12 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje per sallon dhe per dhom gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim