Mobilje per sallon

Shitet nga: Drilon 16 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje tresh,dysh dhe dy fotele ne gjendje te mirë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim