Mobilje per sallon

Shitet nga: Drilon 17 Sht 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje salloni 3 2 dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim