Mobilje per sallon

Shitet nga: Veton 21 Nën 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile gjermane shum te rehatshme te lekures komplet me tepih dhe jastek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim