Mobilje salloni

Shitet nga: Ahmet 17 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komod dhe 3-2-1 jan ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim