Mobilje te likures

Shitet nga: Agim 19 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Jan dy fotele trosedi dhe tvosedi.Trosedi shtrehet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim