Mobilje te likures

Shitet nga: Agi 05 Qer 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane 3 2 dhe dy Fotele,jane lekure dhe jane te Dallasit qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim