Mobilje

Shitet nga: Sokol 07 Pri 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Moblije 1 treshe 2 dyshe dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim