Mobilje

Shitet nga: Sokol 23 Gsh 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Mobiljet 1 treshe 2 dyshe dhe 2 njeshe jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim