Mobilje

Shitet nga: ilir osmanaj 19 Mar 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobiljet e perdorura,shume te rujtura dhe aspak te demtuara.3 2 1,1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim