Mobiljet ne gjendje perfekte si ne foto

Shitet nga: blendi 09 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobiljet trosed dvoset dhe nje fotele ne gjedje perfekte asnje pik te grisura dhe shpuzat i ka ende te forta te pazbutura .arsyeja e shitjes eshte sepse kerkoj te blej nje dhom fjetje per arsyje familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim