Mobiljet

Shitet nga: selimi 09 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten keto mobilje jan 2 kauqa te njejt 30 euro copa kuzhina e drurit 150 euro kauqi tjeter asht 80 euro pllazma televizori me gjith komod 120 euro vetem televizori 100 euro dhe tavolina 15 euro shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim