Nje treules

Shitet nga: besniku 24 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
kam nje tre ules shum komod me mekanizem per fjetje dhe nje ulesd po ashtu me te njejtin mekanizem per fjetje dhe nje kuzhin shum pak te perdorne me nje qmim shum te voitshem 140 euro te gjitha
poashtu shesh nje jogi dyshek dhe dy kreveta per femije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim