Peje

Shitet nga: Dior 30 Sht 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Ulse per dhoma dhe mind te perdoren ️per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim