Riparimi Mobiljeve

Shitet nga: Virgan muja 23 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm te gjitha moblijet Geja .kariga. 3.2.1 si dhe modele tjera fotot e mobiljeve tuaja mund ti qoni ne viber +38649448459 ose ne Fb "Mobileria Goni,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim