Riparojm dhe prodhojm mobilje

Shitet nga: Suela 06 Tet 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm te gjitha llojet e mobiljeve 3,2,1 kauqa karika po ashtu punojm dhoma gjumi kuzhina komoda paradhoma 3,2,1, kauqa me porosi ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim