Servisi I mobiljeve

Shitet nga: SERVISI. I. MOBILJEVE 05 Jan 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm te gjitha llojet e mobiljeve n drrimin. E fytyrave te ganiturave te ndryshem kauqa. Geja. Meganizma te ndryshem si bejm ngjyrosjen e mobiljeve si the punojm mobilje me porosi te reja kuzhina dhoma gjumi interier per lokale Komoda regalla paradhoma pllakere amerikane trasporti dhe montimi gratis .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim