Shes Gen

Shitet nga: Noli 10 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Gen, e cila perbehet nga dy dyulesa, nje treules dhe kendin, eshte perdor shume pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim