Shes kauqat

Shitet nga: Shefqet 05 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat te cilet jane ne gjendje te mire dhe funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim