Shes mobilet moderne

Shitet nga: Mobile pej 28 Mar 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet moderne ngjyr vanille jan nje treshe nje dyshe dhe dy fotele poashtu shes edhe komoden ngjyr vanille siq shihet edhe ne foto te gjitha kto jan shum pak te perdorura per me shum info na kontaktoni ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim