Shes

Shitet nga: Agroni 20 Tet 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin G dhe shporetin, per informata te me tutjeshme ju lutem na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim