Shesim mobilet me qmim te arsyshum

Shitet nga: Altini 01 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jon ne qendje te regullt 3 fotele dhe 1 dyshe per ma shum ma kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim