Shiten mobile zvicrane

Shitet nga: Shpresa 10 Shk 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kompletin qe perbehet prej nje tresh dhe tri fotele.Te Kualitetit Te Larte , te pershtatshme per dhom dite ,per zyre ose per paradhom

Qmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim