Shiten mobilet me gjmim te arsyshum

Shitet nga: Altni 05 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet jan ne gjendje te rregullt jon 3 fotele dhe 1 dyshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim