Shitet kauqi tavolina dhe dera per sallon

Shitet nga: Zz bb 15 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet nje kauq nje tavolin lekure shiten me nje gjmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim