Shitje

Shitet nga: Beni 17 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kompleti i dhomes se ndenjes ge, tavolin dhe komod te gjitha ne gjendje te rregullt per me shum info. Kontaktoni nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim