Treules dhe fotele

Shitet nga: Lis 24 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Trosed dhe fotele shum praktike. Shtrihen te dyjat dhe shume te shfytzueshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim