Treules dyules dhe fotele

Shitet nga: anonim 17 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jan ne gjendje te rregullt pothuasje te rreja.Jane prodhim Slloven te kualitet te larte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim