Trosed dhe dy tvodesa

Shitet nga: Lis 17 Sht 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Trosed dhe tvosed te cilsise se lart. Hapen per te fjetur, pothuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim